Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

PROFILE 2 S DYDIS

Kaina su PVM 17,70 EUR. Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą.

PROFILE 2 M/L DYDIS

Kaina su PVM 15,20 EUR. Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą.

PROFILE 2 L DYDIS

Kaina su PVM 17,70 EUR. Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą.

3M 6000

Kaina su PVM 20,90 EUR. Puskaukė pagaminta iš minkštos elastomerinės medžiagos, lengva ir patogi. Dėl atgal nukreiptos 3M Bayonet filtro pritvirtinimo sistemos patogiau ir tvirčiau pritvirtinamas filtras. Puskaukė naudojama su 3M tipo filtrais.

PROFILE 40

Kaina su PVM 39,00 EUR. Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2000 tipo filtrais. Maksimalus leistinas filtro svoris - 300 g. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą. Unikalių reguliuojamų elastinių dirželių dėka puskaukę lengva užsidėti ir nusiimti. Prie veido priglundanti dalis yra pagaminta iš specialios sudėties silikoninės gumos, kuri yra lanksti ir ilgaamžiška.

PROFILE 60

Kaina su PVM 41,00 EUR. Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą. Unikalių reguliuojamų elastinių dirželių dėka puskaukę lengva užsidėti ir nusiimti. Prie veido priglundanti dalis yra pagaminta iš specialios sudėties silikoninės gumos, kuri yra lanksti ir ilgaamžiška.