Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

P01

Kaina su PVM 12,90 EUR. Galima naudoti prisitvirtinus iš nugaros. Kilpa nugaros srityje. Sagtys kojų srityse. Kojų ir pečių juostos ilgis reguliuojamas viename taške.

P 30

Kaina su PVM 21,00 EUR. Galima naudoti prisitvirtinus iš priekio arba iš nugaros. Kilpos krūtinės ir nugaros srityse. Kilpa nugaros srityje yra su prailginta tvirtinimo juosta patogesniam naudojimui. Sagtys krūtinės ir kojų srityse. Kojų ir pečių juostų ilgiai reguliuojami atskiruose taškuose.

P 02

Kaina su PVM 27,00 EUR. Ekonominės klasės apraišai su juosmens diržu. Galima naudoti prisitvirtinus iš nugaros. Kilpa nugaros srityje. Darbo padėties fiksavimo kilpos šonuose. Sagtys kojų srityse. Kojų ir pečių juostos ilgis reguliuojamas viename taške.

P 20

Kaina su PVM 38,00 EUR. Apraišai su juosmens diržu. Galima naudoti prisitvirtinus iš nugaros. Kilpa nugaros srityje. Darbo padėties fiksavimo kilpos šonuose. Juosmens diržo apačioje yra trys kilpos įrankiams prisikabinti. Sagtys krūtinės ir kojų srityse. Kojų ir pečių juostų ilgiai reguliuojami atskiruose taškuose.

P 50

Kaina su PVM 42,00 EUR. Apraišai su juosmens diržu. Galima naudoti prisitvirtinus iš priekio arba iš nugaros. Kilpos krūtinės ir nugaros srityse. Kilpa nugaros srityje yra su prailginta tvirtinimo juosta patogesniam naudojimui. Darbo padėties fiksavimo kilpos šonuose. Juosmens diržo apačioje yra trys kilpos įrankiams prisikabinti. Sagtys krūtinės ir kojų srityse. Kojų ir pečių juostų ilgiai reguliuojami atskiruose taškuose.

PB 20

Kaina su PVM 19,90 EUR. Darbo padėties fiksavimo juosmens diržas su kilpomis šonuose. Trys kilpos įrankiams prisikabinti. Paminkštinimas nugaros srityje.

AZ 011

Kaina su PVM 4,30 EUR. Karabinas pagamintas iš plieno. Matmenys: 108 x 60 mm.

LP 100

Kaina su PVM 9,00 EUR. Poliamidinis lynas su dviem kilpomis. Ilgis 5 metrai.

LP 100

Kaina su PVM 13,80 EUR. Poliamidinis lynas su dviem kilpomis. Ilgis 10 metrų.

LB 100 20

Kaina su PVM 8,90 EUR. Poliamidinis reguliuojamo ilgio lynas. Naudojamas darbo padėties fiksavimui, tvirtinant prie šoninių juosmens diržo kilpų.

Kaina lyno LB 100 20 su 2 vnt. AZ002 integruotais karabinai 19,80 EUR. su PVM.

Lynas su amortizatorium ABM / LB 100

Kaina su PVM 17,80 EUR. Lynas su amortizatoriumi. Su kilpomis, prie kurių gali būti tvirtinami nuimami karabinai.