Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kaina su PVM 4,60 EUR. Apsauginis šalmas atsparus smūgiams, lengvas ir patogus. Vėdinimo angos. Gali būti naudojamas su dirželiu. Spalvos: balta, oranžinė, geltona, raudona, žalia, mėlyna.

Svoris: 305 g

Kaina su PVM 4,95 EUR. Apsauginis šalmas atsparus smūgiams, lengvas ir patogus, aptakios formos. Vėdinimo angos. Gali būti naudojamas su dirželiu. Apsauga nuo elektros įtampos. Spalvos: balta, oranžinė, geltona, raudona, žalia, mėlyna.

Svoris: 350 g.

Kaina su PVM 8,50 EUR. Apsauginis šalmas atsparus smūgiams, lengvas ir patogus, aptakios formos. Vėdinimo angos. Gali būti naudojamas su dirželiu. Apsauga nuo elektros įtampos. Spalvos: balta, oranžinė, geltona, raudona, žalia, mėlyna.

Svoris: 375 g.

Kaina su PVM 13,80 EUR. Apsauginis šalmas atsparus smūgiams, lengvas ir patogus, aptakios formos. Vėdinimo angos. Gali būti naudojamas su dirželiu. Apsauga nuo elektros įtampos. Spalvos: balta, oranžinė, geltona, raudona, žalia, mėlyna.

Svoris: 300 g.

Kaina su PVM 8,00 EUR. Apsaugo nuo nedidelės energijos mechaninių smūgių. Su vėdinimo angomis, užtikrinančiomis oro cirkuliaciją ir komfortą.