Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kaina su PVM 0,19 EUR. ( pora ) Kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos. Apsaugos lygis: 36 dB. Dėžutėje 200 porų.

Kaina su PVM 0,29 EUR.( pora )  Kamšteliai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo paskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir optimalų patogumą. Apsaugos lygis: 36 dB. Dėžutėje 250 pakuočių.

Kaina su PVM 1,01 EUR. (5 por.) Šie ausų kamštukai, pagaminti iš patentuotos putos, turi mažesnę ląstelės struktūrą negu kiti ausų kamštukai, todėl jų paviršius labai švelnus. Kai įkištas kamštukas sušyla iki kūno  temperatūros jis tampa dar švelnesnis, o jo forma prisiderina prie ausies kanalo formos. Apsaugos lygis: 36dB. Dėžutėje 50 pakuočių, pakuotėje 5 poros.

Kaina su PVM 0,22 EUR. ( pora ) Kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos. Apsaugos lygis: 34dB. Dėžutėje 200 porų.

Kaina su PVM 1,30 EUR. ( pora ) Kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja trigubą apsaugą nuo garso.  Gali būti plaunami ir pakartotinai panaudojami iki 50 kartų. Apsaugos lygis: 32dB.
Dėžutėje 50 porų.

Kaina su PVM 1,74 EUR. ( pora ) Švelnios ir lankščios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja trigubą apsaugą nuo garso. Plastikinis LiveWire kotelis leidžia patogiai, greitai ir švariai įkišti kamštuką į ausį.  Gali būti plaunami ir pakartotinai panaudojami iki 50 kartų. Apsaugos lygis: 29dB. Dėžutėje 100 porų.

Kaina su PVM 64,00 EUR. Apsauginiai ausų kamšteliai su dalytuvu. Talpoje 400 porų.

Kaina su PVM 3,40 EUR. Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą. Apsaugos lygis: 25 dB.

Kaina su PVM 5,80 EUR. Apsauginės ausinės su metaliniu lankeliu per galvą. Apsaugos lygis: 28 dB.

Kaina su PVM 13,80 EUR. Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus. Puikiai prisispaudžia prie galvos ir ausų. Tinkamos naudoti ilgą laiką. Apsaugos lygis: 29 dB.

Kaina su PVM 21,00 EUR. Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus. Puikiai prisispaudžia prie galvos ir ausų. Tinkamos naudoti ilgą laiką. Apsaugos lygis: 31 dB.

Kaina su PVM 24,00 EUR. Apsauginės ausinės slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugo nuo ypač didelio triukšmo lygio. Tinkamos naudoti ilgą laiką. Apsaugos lygis: 34 dB.

Kaina su PVM 15,00 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu per galvą, slopina aukšto dažnio garsus. Apsaugos lygis: 27dB.

Kaina su PVM 16,91 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu per kaklą, slopina aukšto dažnio garsus. Apsaugos lygis: 26dB.

Kaina su PVM 22,00 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu skirtos tvirtinti prie šalmo, slopina aukšto dažnio garsus. Apsaugos lygis: 26dB.

Kaina su PVM 18,50 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu per galvą, slopina aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugos lygis: 31dB.

Kaina su PVM 22,00 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu per kaklą, slopina aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugos lygis: 31dB.

Kaina su PVM 23,00 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu skirtos tvirtinti prie šalmo, slopina aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugos lygis: 30dB.

Kaina su PVM 24,90 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu per galvą, slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugos lygis: 35dB.

Kaina su PVM 25,00 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu per kaklą, slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugos lygis: 35dB.

Kaina su PVM 26,00 EUR. Apsauginės ausinės su spirokliuojančiu lankeliu skirtos tvirtinti prie šalmo, slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus. Apsaugos lygis: 34dB.