Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

PF Pro2 P3

 LAIKINAI NETURIME nuo  kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

GF Pro2 A1

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų.

GF Pro2 A1B1E1

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų, amoniako bei organinių amoniakų junginių.

GF Pro2 A1B1E1K1

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyviųjų medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF Pro2 A1B1E1K1-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų, amoniako bei organinių amoniako junginių bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyviųjų medžiagų, bakterijų ir virusų.

 LAIKINAI NETURIME puskaukėms ir kaukėms.

M3 A1

 LAIKINAI NETURIME nuo organinių medžiagų garų                             ir dujų.

M3 ABE1

LAIKINAI NETURIME nuo organinių, neorganinių,                             rūgštinių medžiagų garų ir dujų.

M3 ABEK1

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų,                             amoniako bei organinių amoniakų junginių.

M3 P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių).

M3

LAIKINAI NETURIME naudojamas dujų filtrą sujungti su P3 filtru.

M3 P3

LAIKINAI NETURIME nuo  kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių).

PF 10P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo  kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų

GF 22A2

 LAIKINAI NETURIME nuo organinių medžiagų garų ir dujų.

GF 22B2

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo  neorganinių medžiagų ir garų.

GF 22K2

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo  amoniako ir organinių amoniako junginių

GF 22 A2B2

LAIKINAI NETURIME nuo organinių ir neorganinių medžiagų garų ir dujų.

GF 32 E2

 LAIKINAI NETURIME nuo  rūgštinių garų ir dujų.

CF 22 A2-P3/CF 32 A2-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

GF 32 AX

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų bei junginių, kurių virimo taškas yra žemesnis už 65 0C.

CF 32 A2B2E2K2-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų, amoniako bei organinių amoniako junginių bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų,                             bakterijų ir virusų.

CF 32 E2-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo rūgštinių medžiagų garų ir dujų bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 22 B2-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo neorganinių medžiagų garų ir dujų bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 22 K2-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo amoniako ir organinių amoniako junginių bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 22 A2B2-P3

LAIKINAI NETURIME nuo organinių ir neorganinių medžiagų garų ir dujų bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 32 AX-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių medžiagų garų ir dujų bei junginių, kurių virimo taškas yra žemesnis už 65 0C bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 22 A2B2E1-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 32 Reactor-Hg-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo gyvsidabrio ir gyvsidabrio junginių, radioaktyvaus jodo ir jo organinių junginių bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 22 A1E1Hg-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų, gyvsidabrio ir jo junginių bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.

CF 32 A2B2E2K2Hg-P3

LAIKINAI NETURIME Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinių medžiagų garų ir dujų, amoniako ir organinių amoniako junginių, gyvsidabrio ir jo junginių bei kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių), radioaktyvių medžiagų, bakterijų ir virusų.