Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

PROFILE 2 S DYDIS

LAIKINAI NETURIME Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą.

PROFILE 2 M/L DYDIS

LAIKINAI NETURIME Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą.

PROFILE 2 L DYDIS

Kaina su PVM 17,70 EUR. Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą.

LAIKINAI NETURIME3M 6000

Puskaukė pagaminta iš minkštos elastomerinės medžiagos, lengva ir patogi. Dėl atgal nukreiptos 3M Bayonet filtro pritvirtinimo sistemos patogiau ir tvirčiau pritvirtinamas filtras. Puskaukė naudojama su 3M tipo filtrais.

PROFILE 40

LAIKINAI NETURIME Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2000 tipo filtrais. Maksimalus leistinas filtro svoris - 300 g. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą. Unikalių reguliuojamų elastinių dirželių dėka puskaukę lengva užsidėti ir nusiimti. Prie veido priglundanti dalis yra pagaminta iš specialios sudėties silikoninės gumos, kuri yra lanksti ir ilgaamžiška.

PROFILE 60

LAIKINAI NETURIME Puskaukė pagaminta pagal pažangiausią technologija, naudojama su Pro2 tipo filtrais. Žemas profilis užtikrina puikų matomumą. Unikalių reguliuojamų elastinių dirželių dėka puskaukę lengva užsidėti ir nusiimti. Prie veido priglundanti dalis yra pagaminta iš specialios sudėties silikoninės gumos, kuri yra lanksti ir ilgaamžiška.