Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kaina su PVM 3,90 EUR. Aukštos kokybės pirštinės apsaugo nuo mechaninio ir terminio poveikio. Tinkamos naudoti esant trumpalaikiam (<15 s) kontaktui su paviršiumi, įkaitusiu iki +2500C. Puikiai sukimba tiek su sausu, tiek ir su drėgnu paviršiumi.

Dydžiai: 8, 9, 10

Kaina su PVM 1,00 EUR. Lateksu aplietos medvilninės pirštinės, puikiai sukimbančios su slidžiu paviršiumi. Pasižymi geromis mechaninio atsparumo savybėmis, tinkamos naudoti atliekant įvairius apdorojimo ir nešiojimo darbus.

Dydžai: 10, 11

Kaina su PVM 0,65 EUR. Lateksu aplietos medvilninės pirštinės, puikiai sukimbančios su slidžiu paviršiumi. Pasižymi geromis mechaninio atsparumo savybėmis, tinkamos naudoti atliekant įvairius apdorojimo ir nešiojimo darbus.

Dydžiai: 7, 8, 9, 10, 11

Kaina su PVM 0,65 EUR. Aukštos kokybės pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio, APLIETOS PU. Pritaikytos naudoti esant nesudėtingoms darbo sąlygoms, kurių metu reikia tikslumo, komforto ir atsparumo mechaniniam poveikiui. Gerai sukimba su įvairiais paviršiais, puikiai priglunda prie rankos. Pirštinės aplietos poliuretanu. Spalvos: balta, pilka, juoda.

Dydžiai: 7, 8, 9, 10, 11

 

 

 

Kaina su PVM 0,59 EUR. Pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio. Delnas ir pirštai visi aplieti, o pirštinių viršus iš dalies aplietas nitrilu. Gerai sukimba su įvairiais paviršiais, puikiai priglunda prie rankos.

Dydžiai: 7, 8, 9, 10, 11

 

Kaina su PVM 1,59 EUR. Pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio. Delnas ir pirštai visi aplieti, o pirštinių viršus iš dalies aplietas nitrilo (HCT/2) sluoksniu. Gerai sukimba su įvairiais paviršiais, puikiai priglunda prie rankos.

                                        Dydžiai: 7, 8, 9, 10, 11

Kaina su PVM 1,80 EUR. Labai tvirtos trikotažinės pirštinės, aplietos raupletu lateksu.

Kaina su PVM 0,85 EUR. Pirštinės tekstilinės aplietos nitrilu, puikus sukibimas tiek su šlapiais, tiek su sausais paviršiais.

Dydžiai: 9, 10, 11